DaYan 5 Force Cube

 

DaYan 5 ZhanChi Force Cube apžvalga ir gaminimo procesas

Daugelis jau tikriausiai žinote DaYan kubus, kurie šiuo metu yra vieni iš geriausiu kubų pasaulyje, dėl savo unikalaus mechanizmo ir kokybės. Neseniai buvo pradėti gaminti originalūs ir naujoviški kubai be lipdukų, lipdukus atstoja spalvota plastmasė, dėl unikalių, išsiardančių DaYan detalių šita naujovė buvo lengvai įgyvendinama. Be to dar šie kubai žymiai lengviau sukasi, nei jų pirmtakai, kurie buvo gaminami iškart vienspalviai.

Žinoma, jeigu daiktas turi didelių pliusų, tai ir būtinai turi turėti minusų. Pasirodo, kad šie kubai yra draudžiami „World Cube Association“ varžybose dėl to, kad šių kubų savininkai gali įgyti pranašumą prieš kitus varžovus. Pranašumas yra tas, kad sukiojant šį kubą galimą pamatyti detalių spalvas beveik nepakreipiant paties kubo, taip yra dėl spalvotų detalių. Kaip matote, žemiau esančioje nuotraukoje, viena detalė yra padaryta iš dviejų ir trijų spalvų.


                             Bet atsirado žmonių, kurie sugalvojo, kaip apeiti šią kliūti ir išnaudoti visas šio kubo galimybes. Logiškai pagalvojus, galima pastebėti, kad iš šešių šitokių belipdukių DaYan, kubų galima pagaminti šešis kubus, Force kubus, kurie turi tą pačią sukimosi kokybę ir su kuriais galima pilnai dalyvauti varžybose. Ir perrinkus tuos šešis kubus į šešis vienos spalvos Force kubus gausime Žalią, Mėlyną, Raudoną, Oranžinį, Baltą ir Geltoną kubus ir , žinoma, jiems dar reikės lipdukų.

                             Taigi apibendrinimui noriu pasakyti, kad šie Force kubai yra gera alternatyva reguliariems DaYan 5 ZhanChi kubams ir tiems Cube’intojams, kurie nori išskirtinės spalvos kubo. Bet, norint juos pasigaminti, būtinai reikia šešių belipdukių spalvotų DaYan 5 ZhanChi kubų, kitaip nepakaks detalių.

 

Force kubų gaminimas

Visų pirmiausiai išardome visus kubus ir nusukame viduriukus nuo kubo branduolio ir prisukame vienos spalvos viduriukus prie vieno branduolio, ir taip kartojame su visom spalvom. Ir padare šį žingsnį gauname tokį vaizdą:

Dabar reikia išardyti visas detales pusiau ir svarbiausia, nepameskite torpedų, nes jos labai mažos ir gali kaip mat prapulti, geriausia yra viską susirūšiuoti į dėžutes.

Tada pradedame sujungti vienos spalvos detalių dalis į vieną detalę.

Ir sudedame visus kubus.

 

Bet mūsų kubai dar neturi lipdukų, tai klijuojame juos.

Ir štai gauname šešis DaYan 5 ZhanChi Force kubus.

Parašyta: 2012-06-20
Autorius: Haroldas Latonas
Kategorija: Straipsnis
Komentarų (0)
Komentarai