Kaip užsisakyti galvosūkį iš mūsų parduotuvės?

Jeigu iškyla problemų ar neaiškumų užsisakant prekę iš mūsų elektroninės parduotuvės, tai viską sužinosite šioje pamokoje.

 
I – as žingsnis. Prekės įdėjimas į krepšelį.
Tai pats papraščiausias žingsnis, jum reikia eiti į parduotuvės puslapį ir paspausti ant norimos prekės, kurią norite įsidėti į krepšelį.
Žemiau, iliustracijoje, matote langelį šalia kurio , parašyta - „Kiek dėti į krepšelį“, langelyje įrašykite kiekį, kurį norite užsisakyti, bet gali būti, kad tuo metu mes nebeturėsime tokio, kurį norite užsisakyti, tai galėsite užsisakyti mažesnį kiekį.
 
 
II – as žingsnis. Prekių krepšelio tvarkymas.
Jau išsirinkote prekes ir susidėjote į krepšelį, tai dabar peržiūrėsime jį ir paredaguosime jeigu reikės.
Norint patekti į prekių krepšelį, reikia spausti puslapio viršuje esanty žalią krepšelį :
 
 
Arba jeigu esate prisijunge prie tinklalapio, tai galite spausti mygtuką „Prekių krepšelis“, esantį dešiniąjame skydelyje „Vartotojas“ skirsnyje:
 
 
Na, jau pasiekėme prekių krepšelį.
 
 
Užvede ant norimos redaguoti prekės eilutės, paskutiniame stulpelyje pasirodys pieštuko ir X piktogramos.
Pieštukas reiškia redaguoti kiekį , X-as pašalinti prekę iš krepšelio.
Jeigu jau esate apsisprende apmokėti už prekes, tai spauskite dešinėje pusėje esanty mygtuką su užrašu „Eiti į užsakymo puslapį“, jeigu dar nesate apsisprende galite tęsti apsipirkimą spausdami mygtuką „Tęsti apsipirkimą“.
 
III – ias žingsnis. Užsakymas.
 
Trečiasis žingsnis, tai su prekės užsakymu susyjęs duomenų užpildymas, jis susideda iš keturių žingsnių, tai:
  1. Prisijungimas prie tinklalapio
  2. Pristatymo parametrų pasirinkimas
  3. Apmokėjimo būdo pasirinkimas
  4. Apmokėjimas
Aptarsime kiekvieną žingsnį atskirai.
Pirmas žingsnis, tai prisijungimas prie tinklalapio
 
 
Norint prisijungti, žinoma reikia prisiregistruoti.
Yra du būdai norint prisiregistruoti: Galite tiesiog paspausti mygtuką „Prisijungti su Facebook‘u“ arba užsiregistruoti tradiciniu būdu suvedant visą informaciją.
Kas tas „Prisijungimas su Facebook‘u“ – tai Facebook kompanijos sukurta galimybė leidžianti prisijungti prie visų tinklalapių ar programų, naudojant jūsų Facebook paskyros duomenis, žinoma nevisus, nes Facebook‘as duoda leidimą prie kaikurių duomenų. Duomenis, kuriuos panaudoja šis tinklalapis, tai : Jūsų el.pašto adresas ir ar esate paspaude „patinka“ mygtuką mūsų Facebook puslapyje.
Prisijungimas su Facebook‘u yra greičiausias būdas užsiregistruoti ir tuo pačiu prisijungti prie tinklalapio.
Žinoma galite užsiregistruoti ir tradiciniu būdu paspaude mygtuką „Registruotis“.
O prisijungti su mygtuku „Prisijungti“
 
Antras žingsnis. Pristatymo būdo pasirinkimas.
Šis žingsnis yra labai paprastas, tai jo net ir nereikia aiškinti, tiesiog apačioje paspauskite mygtuką „Kitas žingsnis“.
 
Trečias žingsnis. Apmokėjimo būdo pasirinkimas.
Šiame žingsnyje jums reikia pasirinkti apmokėjimo būda, visi apmokėjimo būdai čia.
Tiesiog paspauskite ant norimo apmokėjimo būdo ir automatiškai būsite perkelti į paskutinijį žingsnį.
 
Ketvirtas žingsnis. Apmokėjimas.
 
 
Šiame žingsnyje matote visą informaciją susyjusią su užsakymu: Užsakomos prekės, užsakovo informacija ir užsakymo informacija.
Jeigu jūsų informacija nerą įvesta teisingai ar išvis neįvesta, tai ją galite redaguoti šiame puslapyje paspaude mygtuką „Redaguoti informaciją“.
Informacija suvesta teisingai, norimos užsisakyti prekės jau krepšelyje ir pristatymo ,ir apmokėjimo būdai pasirinkti, tai galime eiti į apmokėjimą, bet prieš, tai susipažinkite su taisyklėmis ir pažymėkite , kad sutinkate su jomis, pažymėje pamatysite, kad išryškėjo mygtukas „Patvirtinu užsakymą“ ir paspauskite jį. Po paspaudimo būsite perkeltas į mokejimai.lt puslapį, kur įvykdysite apmokėjimą. Ir taip pat po mygtuko „Patvirtinu užsakyma“ paspaudimo nebegalėsite užsisakyti kitų prekių ar keisti jų kiekių. Kai administracija pamatys, kad jūsų apmokėjimas buvo įvykdytas ir patvirtins jūsų užsakymą, galėsite pradėti kitą užsakymą, jeigu norėsite.
Mokejimai.lt tinklalapyje matysite štai tokį vaizdą, tai jums reikės paspausti mygtuką apačioje „Tęsti mokėjimą“, kuris pateiktoje iliustracijoje yra apibrauktas. Ir toliau vadovaukitės mokejimai.lt pateiktais nurodymais.
 
IV – as žingsnis. Užsakymo patvirtinimas.
 
Tai paskutinis žingsnis, kuriame jums nereikės daryti jokių veiksmų. Po jūsų apmokėjimo administracijos valdymo pulte atsiras pranešimas, kad yra gauti pinigai už jūsų prekes ir pamate šį pranešimą išsiųsime jums jūsų prekes, kurios buvo įdėtos į jūsų prekių krepšelį, kai išsiūsime, mes patvirtinsime jūsų užsakymą.
Užsakymas patvirtintas, o tai reiškia , kad jūsų užsakytos prekės jau pakeliui pas jus, nurodytu adresu.
Kai užsakymas bus patvirtintas jūs prisijunge prie tinklalapio pamatysite kairiąjąme apatiniame kampe tokį pranešimą.
 
 
 
Štai ir viskas! Paprastas 4-ių žingsnių užsakymas įvykditas.
Parašyta: 2011-09-18
Autorius: Haroldas Latonas
Kategorija: Pamoka
Komentarų (0)
Komentarai